Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Autor

fotografia wizerunkowa sesje modelek grzegorz ponc

Grzegorz Pońc

Fotograf w

STUDIO A57 i Dyrda&Ponc

sesja do portfolio modelki publikacja w magazynie gmaro 1 2
Jedno z moich zdjęć w magazynie modowym GMARO (USA)

O autorze

Cześć, jestem Grzegorz. Zajmuję się fotografią, głównie portretową, wizerunkową i modową. Lubię, gdy moje zdjęcia opowiadają historie, nie tylko pokazują obrazy.

Lubię przekazywać wiedzę którą posiadam, a przez wiele lat zajmowałem się prowadzeniem szkoleń, dlatego też postanowiłem stworzyć ten poradnik.

Zauważyłem, podczas szkoleń w agencji modelek, że wiele dziewczyn, które myślą o modelingu, ma nikłe pojęcie o tym z czym to się je. Nie znają podstaw i przez to mogą wiele stracić. Postanowiłem to zmienić…

Moją wiedzę na temat branży modelek czerpię głównie z książek, publikacji oraz zagranicznych kursów czy wywiadów z osobami związanymi z branżą. Mam Aspergera, więc uwielbiam się uczyć nowych rzeczy.

Nie ukończyłem szkoły fotograficznej, ponieważ wolę chadzać własnymi ścieżkami i uczyć się tego co chcę. Wszystkiego nauczyłem się czytając książki, uczestnicząc w wielu kursach i eksperymentując. Moje doświadczenie i techniczne know-how pomagają mi w tworzeniu świetnie oświetlonych i wysokiej jakości zdjęć.

Jestem też osobą, która uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Nie tylko tych bezpośrednio związanych z moją pracą, ale także tych pobocznych. Interesuje mnie branża modelingu, branża mody, marketing i promocja modelek. To wszystko pomaga mi lepiej zrozumieć i docenić różne aspekty mojej pracy.

Poza pracą jestem osobą analityczną, która lubi rozwiązywać problemy. Staram się podchodzić do życia z pozytywną energią, co sprawia, że sesje zdjęciowe są przyjemne dla wszystkich zaangażowanych (pomimo że niewiele się odzywam).

Nie jestem tylko fotografem, ale także artystą, który ciągle się rozwija. Staram się tworzyć obrazy, które zostawiają trwałe wrażenie. Ale nie martw się, nie jestem tu, żeby się chwalić. Po prostu lubię to, co robię i chcę podzielić się tym z innymi.

Tu możesz do mnie napisać: https://www.facebook.com/dlamodelek

lub na hello@dyrdaponcfoto.pl 

Możesz też zadzwonić

664 935 059