Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gdzie się promować ? Portale dla modelek

Firefly how a fashion model can promote herself on the Internet 22431

W świecie mody i fotografii istnieje wiele stron internetowych, które mogą pomóc modelkom w rozpoczęciu lub rozwoju kariery.

Pamiętaj jednak że znacznie lepszą drogą jest podpisanie umowy z dobrą agencją modelek.

Nie współpracujemy z żadną z tych firm i nie mamy profitów z ich reklamowania.

Nie sprawdzaliśmy ich jakości. Podajemy te dane tylko w celach informacyjnych.

Oto przegląd niektórych z najpopularniejszych stron internetowych:

(kliknij na nazwę aby odwiedzić stronę)

Fashion Model Directory (FMD)

FMD to największa na świecie baza danych informacji o modelkach, projektantach, markach modowych i agencjach modelek. Na FMD znajdziesz największe gwiazdy branży mody. FMD oferuje również szereg usług, takich jak szkolenia, porady i wsparcie. Możesz się zarejestrować za darmo i zamieścić swoje zdjęcia.

International Model Network (IMN)

IMN to platforma online, na której modelki i fotografowie mogą umieścić swoje portfolio. Modelki mogą tu zdobywać zlecenia, być zauważone i nawiązywać współpracę z fotografami. IMN oferuje również szereg usług, takich jak szkolenia, porady i wsparcie.

Model Management

Model Management to holenderska strona internetowa, na której modele i fotografowie mogą umieścić swoje portfolio. Modele mogą tu zdobywać zlecenia, być zauważone i nawiązywać współpracę z fotografami. Model Management oferuje również szereg usług, takich jak szkolenia, porady i wsparcie.

Litmind

Litmind to międzynarodowa baza danych informacji o modelkach, agencjach modelek, magazynach mody, projektantach mody i redaktorach mody. Litmind oferuje również szereg usług, takich jak szkolenia, porady i wsparcie.

Model Mayhem

Model Mayhem to strona internetowa, która umożliwia modelom i fotografom umieszczanie swoich portfolio. Model Mayhem oferuje również szereg usług, takich jak castingi, sesje zdjęciowe i współprace.

Models.com

Models.com to znana strona internetowa, która stanowi jedno z najważniejszych źródeł informacji dla profesjonalistów w branży mody. Jest to platforma, na której znajdziesz szeroką gamę treści związanych z modelingiem, projektantami, fotografami i innymi aspektami mody.

Jest też tam baza modelek. Niestety aby tu zamieścić informacje o sobie, musisz być już znana w branży i dodać Cię może tylko osoba która z tobą współpracowała i jest już na tej stronie. 

Inne strony dla modelek:

ModelScouts

Firma zajmująca się przesyłaniem Twojego portfolio do agencji modelek na całym świecie. Nie sprawdzałem czy to faktycznie działa. Usługi odpłatne – obecnie to 169$ za roczną publikację Twojego portfolio na stronie oraz wysyłkę do agencji.

StarNow

Międzynarodowa gencja castingowa – reklamy, filmy, seriale

MaxModels

MaxModels to polska strona internetowa, na której modele, modelki, fotograficy, wizażyści, fryzjerzy i styliści mogą prezentować swoje portfolio. Użytkownicy Max Models oferują również szereg usług, takich jak castingi, sesje zdjęciowe i współprace.

Go-Models

Go-Models to międzynarodowy portal dla modeli i agencji. Umożliwia aplikowanie jako model i rozpoczęcie kariery modelki. Go-Models oferuje również szereg usług, takich jak szkolenia, porady i wsparcie.

Mega Models

Mega Models to polska społeczność modelek, modeli, fotografów, stylistów, fryzjerów, wizażystów, gdzie użytkownicy mogą prezentować swoje portfolio. Mega Models oferuje również szereg usług, takich jak castingi, sesje zdjęciowe i współprace.

PS. Nie współpracujemy z żadną z tych firm i nie mamy profitów z ich reklamowania. Nie sprawdzaliśmy ich jakości. Podajemy te dane tylko w celach informacyjnych.

O autorze

Grzegorz Pońc to utalentowany fotograf specjalizujący się w fotografii mody i aspektach technicznych sesji zdjęciowych. Jego precyzja i kreatywność sprawiają, że każde zdjęcie staje się nie tylko obrazem, lecz także fascynującą historią.

Grzegorz to samouk, nieustannie poszerzający swoją wiedzę poprzez lekturę, uczestnictwo w kursach oraz eksperymenty praktyczne. Jego doświadczenie i głęboka wiedza techniczna stanowią solidne fundamenty, gwarantujące doskonałe oświetlenie oraz najwyższą jakość fotografii.

W życiu prywatnym, Grzegorz to niezwykle dokładny umysł ścisły, zdolny do analizy i rozwiązywania problemów technicznych. Jego pozytywne podejście do życia sprawia, że każda sesja zdjęciowa jest nie tylko profesjonalna, lecz również przyjemna dla wszystkich zaangażowanych.

Grzegorz to nie tylko fotograf, ale również nieustannie rozwijający się artysta, który tworzy niezapomniane obrazy, pozostawiając trwałe wrażenie.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>