Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jak rozpoznać twój typ urody i zbudować osobowość, która przyciągnie agencje modelek?

Jak rozpoznać swój typ urody?

Każdy z nas jest inny, a w świecie modelingu ta różnorodność jest bardzo ceniona.
Różne sezony przynoszą różne trendy, ale pewne klasyczne elementy zawsze przyciągają uwagę agencji.

Jeśli masz duże, szeroko rozstawione oczy, zgrabny nos, pełne usta i zaznaczone kości policzkowe, już masz kilka atutów, które mogą przyciągnąć uwagę.
Jednak równie ważna jest symetria twarzy, choć pamiętaj, że żadna twarz nie jest idealnie symetryczna.

Zamiast spędzać godziny przed lustrem, najlepiej zrobić kilka zdjęć z różnych kątów i porównać je z obrazami modelek, które podziwiasz.

Zapytaj agencji

Jeśli nie jesteś pewna, czy spełniasz kryteria, najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie swoich zdjęć do kilku agencji modelingu – tylko tak możesz uzyskać profesjonalną ocenę.
To nic nie kosztuje i możesz być pewna, że wiele dziewczyn o „gorszych” wymiarach czy aparycji takie zgłoszenia wysyła, więc nie ma się co krępować.
Pamiętaj jednak, aby zrobić to w profesjonalny sposób, korzystając z formularza zgłoszeniowego dla modelek, który znajdziesz na stronie internetowej każdej agencji (musisz tam od razu podać przynajmniej swoje wymiary).
A co sobie pomyślą w tej agencji? Że albo się nadajesz albo nie – tam pracują profesjonaliści.

Obserwuj trendy.

Śledzenie pokazów mody i zdjęć modelek pomoże Ci zrozumieć bieżące trendy w urodzie i modzie. To też świetny sposób na zainspirowanie się i zrozumienie, jak możesz wpasować się w branżę.

Osobowość

Pamiętaj, że w modelingu nie tylko wygląd ma znaczenie.
To, co wyróżnia najlepsze modelki, to ich osobowość. Jeśli jesteś osobą, która przyciąga wzrok i uwagę, masz szansę na sukces.
Pracuj nad swoją pewnością siebie, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Jak budować osobowość?

To kwestia samorozwoju.
Energia, błysk w oku i zaangażowanie w to, co robisz, to cechy, które zauważą inni.

Pamiętaj, aby być profesjonalistką w każdej sytuacji – to zbuduje Twoją markę jako osoby z charyzmą i osobowością. Nie udawaj jednak przesadnie profesjonalnej, czy znacznie starszej – bądź sobą.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>