Więcej wyników...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Body Double – Zastępstwo

Body Double, czyli zastępstwo, to osoba, która zastępuje modelkę w przypadku scen lub ujęć, które nie wymagają widocznej twarzy. Jest to praktyka często stosowana w branży mody i filmowej.

Rola Body Double w branży mody #

W branży mody, Body Double może być wykorzystywane w różnych kontekstach. Na przykład, podczas sesji zdjęciowej, zastępstwo może być używane do ujęć szczegółowych, takich jak nogi, ręce, czy sylwetka, które nie wymagają rozpoznawalnej twarzy modelki.

Body Double a praca modelki #

Dla modelki, praca jako Body Double może być cennym doświadczeniem. Pozwala na zdobycie doświadczenia na planie zdjęciowym lub filmowym i nawiązanie kontaktów w branży. Jednakże, jest to też praca, która wymaga profesjonalizmu i umiejętności adaptacji, ponieważ modelka musi być w stanie naśladować ruchy i postawę osoby, którą zastępuje.

“Praca jako Body Double to nie tylko kwestia wyglądu. To także umiejętność adaptacji i naśladowania.” – Anonimowy fotograf mody

Powered by BetterDocs

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>